3D Lenticular Light Box

3D Lenticular Türkiye de bir çok alanda kullanılmaya başlandı. Özellikle farklılaşma çabası içerisindeki büyük firmalar lenticular işine oldukça ilgi göstermektedir. Video da görüldüğü üzere Canon firmasına yapılan bu flip çalışma örneğinde 3D Baskı tekniklerinin yanı sıra arkadan ledli aydınlatma sistemi uygulanarak kullanılan efektler maksimum etkiyi bırakmıştır.

Genelde Lenticular işler tek başına etkili olması ile birlikte aydınlatma sistemi kullanıldığında etkisini iki katına çıkarmaktadır. Ancak ışıklandırma teknikleri lenticular işlerde farklılık gösterebilmektedir. Işıkların homojen olması bu konular içinde en önemli konuyu içermektedir.  İsteğe göre bölgesel ışıklandırma da yapılabilmektedir.

Light Box lar için kullanılan efekt depth,zoom veya flip efekt olabilmektedir. Animasyon da istenilen sonuçlar alınamamaktadır. Light Box ölçülerimiz müşteri isteğine göre farklılık gösterebilmektedir. En yüksek ölçü ise 120×240 cm. olarak kullanılabilmektedir.

Özel Uv korumalı lensler kullanılarakta dış mekan için ekstra bir koruma sağlanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için resmi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.3dadworks.com/3d-lenticular-raket-pano/