3D Lenticular Takvim

Boran Reklam olarak 3D Lenticular ürünlerimizde arge çalışmalarımızı her geçen gün devam ettirerek müşterilerimize kaliteli ve özgün işler sunmaya devam ediyoruz.Son olarak 3D Depth effect ile 3D flip efekti bir arada kullanarak insanları etkileyen takvim çalışmalarımızı bitirmiş bulunmaktayız. Kalınlığı 0.5 mm ile 1mm arasında değişen ve 3D Ball diye tabir ettiğimiz mükemmel derinlik efektimiz içinde değişen resimlerle mükemmel kolajımızı tamamladık.

İnsanlar üzerindeki etkisi tartışmasız olan yeni 3D Lenticular Takvim örneğimiz özellikle uluslararası birçok firmadan talep gelmesi ile birlikte kendini kanıtlamıştır. En önemli özelliklerimizden bir tanesi de dijital baskıya geçmeden önce dijital ortamda ve 3D gözlükler sayesinde baskıda öncesi efekti müşterilerimize gösterebilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz baskı öncesinde beğenmediği noktaları profesyonel grafikerlerimiz ile görüşerek tam anlamıyla istediği 3D Lenticular Efektini alabilmektedir.

Takvim ürünlerimizde seri üretim konusu önemli olduğundan dolayı en az 1000 adet baskı yapılması zorunludur.Artık önemsiz gibi duran takvimler ile insanları markanız ve ürünlerinizle etkileyerek müthiş bir geri dönüş alabilirsiniz. Ürünler Boran Reklam ürünü olan 3Dadworks markasını taşımaktadır.