Blog

Zoom Baskı Örnekleri

Zoom Baskı Nedir:

3D Zoom tekniği resmin ön plan ve arka planı arasında hareket yanılsaması yaratır. Böylece bakış açınız değiştikçe resme zoom yapıyormuş gibi görürsünüz. Zoom efekti bir veya daha fazla nesne ile tam bir görüntü oluşturabilir. Bu efekti ürünler, logolar, ya da önemli mesajları vurgulamak için kullanabilirsiniz. Okumaya devam et “Zoom Baskı Örnekleri”

3D Lenticular Derinlik Efekti

Lenticular baskılı meteryallerin en dikkat çekici olanlarından biridir. 3 boyut etkisi, derinlik hissi ile istediğiniz objeleri ön plana alabilirsiniz veya arkaplana atabilirsiniz…

3D Depth Efekt, görselllere derinlik boyutu katan Lenticular baskı türüdür. İki gözün farklı imajlar görmesi ve bakan kişinin bu imajları beyinde birleştirerek derinlik algısı yaratması sonucunda Depth efekt oluşur. Okumaya devam et “3D Lenticular Derinlik Efekti”

3D Lenticular Takvim

Boran Reklam olarak 3D Lenticular ürünlerimizde arge çalışmalarımızı her geçen gün devam ettirerek müşterilerimize kaliteli ve özgün işler sunmaya devam ediyoruz.Son olarak 3D Depth effect ile 3D flip efekti bir arada kullanarak insanları etkileyen takvim çalışmalarımızı bitirmiş bulunmaktayız. Kalınlığı 0.5 mm ile 1mm arasında değişen ve 3D Ball diye tabir ettiğimiz mükemmel derinlik efektimiz içinde değişen resimlerle mükemmel kolajımızı tamamladık. Okumaya devam et “3D Lenticular Takvim”

3D Lenticular Light Box

3D Lenticular Türkiye de bir çok alanda kullanılmaya başlandı. Özellikle farklılaşma çabası içerisindeki büyük firmalar lenticular işine oldukça ilgi göstermektedir. Video da görüldüğü üzere Canon firmasına yapılan bu flip çalışma örneğinde 3D Baskı tekniklerinin yanı sıra arkadan ledli aydınlatma sistemi uygulanarak kullanılan efektler maksimum etkiyi bırakmıştır. Okumaya devam et “3D Lenticular Light Box”